סדנת יסודות

נקודת הזנקה למסע של אורח חיים בריא שמתמשך! תנו לעצמכם התחלה יסודית ומקיפה, הכירו את הקהילה המדהימה שלנו. מפגש מבוא והיכרות לשיטת האימונים בה עוברים על התנועות הבסיסיות, על סוגי אימונים ועל פירמידת הבריאות. קבלו את הכלים להצלחה בשינוי שבחרתם לעשות בחייכם, לבריאות!

אורך: שעתיים

מחיר: 200 ₪

מועדים: בתאום

מנוי פרמיום

מקסימום תוצאות, מקסימום ערך! הסדר חפשי חדשי, המאפשר להנות מיתרונות התכנית אימונים השלמה שלנו ללא הגבלות, מגיעים כמה שרוצים. משלבים בין האימון הדגל שלנו, האימון הקרוספיט הקבוצתי, עם זמן חפשי לחיזוקים (אופן ג׳ים) ואימונים תומכים, המפתחים מיומנויות שונות כגון:

Gymnastics, Weightlifting, Aerobic Capacity, Yoga, Running, Work your Weaknesses

מחיר: ₪480 לחודש

תנאים: ניתן לקבל הנחות עבור התחייבות לטווח בינוני/ארוך, המתבטות ברכישה אחת עם או בלי הסדר של תשלומים. הקפאות: מראש בלבד, מינימום של שבוע. תנאי ביטול: חישוב תקופת שימוש בפועל ומעבר למדרגת הנחות הרלוונטית לפי הרשימה הנ״ל:

תלת חדשי (משלימים 3 חודשים פעילים)מחיר: 1395 ₪ (465 ₪ לחודש)

חצי שנתי (משלימים 6 חודשים פעילים)מחיר: 2610 ₪ (435 ₪ לחודש)

שנתי (משלימים 12 חודשים פעילים)מחיר: 5040 ₪ (420 ₪ לחודש)  

מנוי לפי תדירות

תנועות פונקציונליות מגוונות ומשתנות במסגרת אימונים בביצוע עצים יחסית ליכולות של כל אחד/ת. מתאמנים בקבוצות קטנות וביחס אישי גבוה אך תמיד באווירה תומכת. ניתן להצטרף בהסדר נח לפי תדירות הגעה:

  • עד פעמיים בשבוע. מחיר:  ₪360

  • עד 3 פעמים בשבוע. מחיר:  ₪380

  • עד 4 פעמים בשבוע. מחיר:  ₪420

תנאים: הוראת קבע, 30 יום התראה לביטול, ללא הקפאות

כרטיסיות, חד פעמי

ניתן להצטרף בהסדר של:

כניסה חד פעמית: 65 ₪

כרטיסייה: 10 כניסות במחיר של 8. תוקף: חודשיים 520 ₪ (תוקף: 3 חודשים)

אופן ג'ים - OPEN GYM

החופש להתפתח בתחום עניין אישי במתחם החדש שלנו, הכולל חדר כח עם מגוון ציוד לאימון פונקציונלי, יחד עם מסלול נינג'ה מקצועי לפיתוח יכולות משקל גוף. המסלול כולל אלמנטים אחיזה שונים, טרפזים, סטפרים, קיר טיפוס, קיר מעוקל, קיר פרקור, פג בורדים, חבלים, מנקי בר ועוד. יש לנו גם מטחים בגבהים שונים, טבעות אולימפיות, מקבילים, מקפצה, חגורות, קטבלים, משקולות, מוטות, דאמבלים, במות אולימפיות, ציוד סטרונגמן ועוד ועוד.

  • מנוי יום. כניסה מפתיחה עד 16:00 בימי א'-ו'. מחיר: 215 ₪ לחודש

  • מנוי ערב. כניסה מ19:00-22:00 ימי א'-ה', מוצ"ש 18:00-20:00. מחיר: 260 ₪ לחודש

  • מנוי משולב. מחיר: 310 ₪ לחודש